Më mbaj mend (për 1 muaj)

LUI$A - Groovy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I don’t know what’s wrong with me
The city lights are on fire
The space cadet is on my mind
The glitz and glamour is following me

It’s alright
Let’s get to it
tonight
I’ll move it
Up all night
Ain’t no stopping
I might mess around and get to it poppin’

Let’s get groovy

CDG on my back
Cosmic girl is on the jukebox
I don’t know where I’m headed
But all I know is that you’re bothering me

It’s alright
Let’s get to it
tonight
I’ll move it
Up all night
Ain’t no stopping
I might mess around and get to it poppin’

Let’s get groovy
LUI$A
Publikimi: 11/06/2021
Teksti: LUI$A
Orkestrimi: Florent Boshnjaku & LUI$A
Produksioni: Florent Boshnjaku & LUI$A


LUI$A - Groovy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Groovy".
3. Video është e këngës "Groovy", por nuk këndohet nga LUI$A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga LUI$A:


Komente 0