Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lui - Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Dua që cdo ditë
Unë ta nis me sytë e tu
Nga do e kthej kokën të shoh ty
Ndonjëherë padashje duart preken pa u kuptu
Cdo dite cdo dite me ty por jo nuk guxoj

Edhe kur ti nuk je ti nuk je
Zemra ndalet me nuk rreh
Per tyyy, jeeee

Duhet ta dish sa here te kam prane
Te shoh te ndiej nuk them dot nje fjale
Nje emocion qe dot nuk e mbaj
Nuk e di nuk e di a mundem

Te t them sa shume ndjenja per ty kam
Te t them te pakten vetem nje fjale
Nje emocion qe dot nuk e mbaj
Nuk e di nuk e di jo jo jooo jo jo

Para teje mbetem edhe fjalet nuk me vijne
Para teje rri dhe vec te shoh
Nuk mundem asnje fjale te them se mos bej gabim
Cdo dite cdo dite me ty por jo nuk guxoj.
Luisida Male
Publikimi: 01/03/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Teksti: Elgit Doda
Orkestrimi: Elgit Doda
Produksioni: Elgit Doda


Lui - Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty".
3. Video është e këngës "Për Ty", por nuk këndohet nga Lui.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0