Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Luiz Ejlli - Mengjes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mengjes".
3. Video është e këngës "Mengjes", por nuk këndohet nga Luiz Ejlli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Luiz Ejlli - Mengjes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2005

Komente

Asnjë Koment

01/09/2005

2005-08-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mengjes" kënduar nga Luiz Ejlli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Eazy B - Mengjes

Eazy B Rapp:

Po Qona Me Saba E Po Pi Kafe
Po Ri Me Shoqni Edhe Tu Bo Llafe
Ky Ashtu Qeshtu E Ky Ashtu Qeshtu
Nuk Po Duhihet Qka Po Bohet
Per Njoni Tjetrin Tash Ky Shoku Ktu
E Ka Bo Vetin Realitetin Realitetin
Per Ket Sen Se Ki Bo Vetin HEHEH
Jeahh...

Ref..x2
Po Qona Me Saba Po Pi Kafee (Kafe)
Tash Per Gjdo Dit Pi Ngoj Qato Llafe (Lafe)

Eazy B Rap;

Tash U Merzita Pi Shoqnis
Po Du Me Kalu Tjeter Ku Ku!!! ?
E Zuna Ni Femen Dulem Kafe Per Me Pi
Edhe Ajo I Kapi Qato Llafe Per Shoqni
Ajo Qeshtu Qeshtu Ajo Qeshtu Qeshtu
Thash Nuk Ma Nin Po Du Me Kalu A/
Thuje Ma Shpejt... aha

Ref..x2
Po Qona Me Saba Po Pi Kafee (Kafe)
Tash Per Gjdo Dit Pi Ngoj Qato Llafe (Lafe)

Humus - Mengjes

Diku qendron ne nje dhome
Me buzeqeshje e ndricon ate

Sillem rreth saj
por nuk te mbrri dot

Ndoshta nuk je ti ajo qe e enderroj
Ndoshta nuk je ti ajo

Hap syte qe te verej me mire
Dhoma me ty
humbet diku ne mua

Dhoma si fotografi levizese
E ne te ti ulur me shikon

Shendrrohesh ne shkronja, qe i shqiptoj
Dhe ne mengjes, te cilin sdua ta pres

Ndoshta nuk je ti ajo qe e enderroj
Ndoshta nuk je ti ajo

Hap syte qe te verej me mire
Dhoma me ty
humbet diku ne mua
Më Shumë Këngë Nga Luiz Ejlli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet