Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luiz Ejlli - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Harrova prape dhe k’te nate
Diku i ulur te pres
Ja kaloi dhe nje mengjes
Por ti, jo nuk po vjen

A eshte dikush diku vetem t’i thote se sa e dua une
A eshte dikush nje perqafim t’i coje, se zemren e kam humb
Une e kam humb nuk mundem dot une te jetoj pa ty
Nuk mundem mos t’i shoh une ata sy
Nuk mundem dot dhe nje nate te mbetem vetem
Kur e di, je diku tjeter dhe me sheh
Me sheh nga larg

Nuk mundem dot une te jetoj pa ty
Dhe as t’i fsheh lotet qe kam ne sy
Nuk mundem dot dhe nje nate, ne asnje tjeter
Edhe endrrat i lame vetem
Une dhe ti (x2)

Mengjesi tjeter kalon, dhe une prape vetem njesoj
Se nuk je ti
Te pakten nje perqafim, ta kisha si ngushellim
Une nga ti

A eshte dikush diku vetem t’i thote se sa e dua une
A eshte dikush nje perqafim t’i coje, se zemren e kam humb
Une e kam humb nuk mundem dot une te jetoj pa ty
Nuk mundem mos t’i shoh une ata sy
Nuk mundem dot dhe nje nate te mbetem vetem
Kur e di, je diku tjeter dhe me sheh
Me sheh nga larg

Nuk mundem dot une te jetoj pa ty
Dhe as t’i fsheh lotet qe kam ne sy
Nuk mundem dot dhe nje nate, ne asnje tjeter
Edhe endrrat i lame vetem
Une dhe ti (x2)

A eshte dikush diku vetem t’i thote
Se sa e dua une, sa e dua une
A eshte dikush nje perqafim t’i coje
Se zemren e kam humb, e kam humb
Nuk mundem dot te jetoj pa ty
Nuk mundem mos t’i shoh une ata sy
Nuk mundem dot dhe nje nate te mbetem vetem
Kur e di, je diku tjeter dhe me sheh
Me sheh nga larg

Nuk mundem dot une te jetoj pa ty
Dhe as t’i fsheh lotet qe kam ne sy
Nuk mundem dot dhe nje nate, ne asnje tjeter
Edhe endrrat i lame vetem
Une dhe ti (x2)


Ky tekst u dërgua nga LukiLuiz Ejlli
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/10/2023
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Elgit Doda
Mix & Master: Marenglen Boja


Luiz Ejlli - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Luiz Ejlli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luiz Ejlli:


Komente 0