A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luiza Beqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Luiza Beqiri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 27 Shtator 2018, Luiza Beqiri & Martin Beqiri publikojnë videoklipin "Vikendi". Kënga u punua nga Naim Krasniqi. Më datë 3 Shtator 2019, Luiza Beqiri & Martin Beqiri publikojnë videoklipin "Trimat E Persheshit". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Naim Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nea Hamza

Anamaria Isufaj

Fortesa Berisha

Shejla Sylejmani

Gresa Hoxha

Albina Sinani

Erika Ahmeti

Xhesuida

Lyra Basha

Blorentina Morina


Tags: Luiza Beqiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019