A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luiza Hasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
BIOGRAFIA: Luiza Hasani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Është e veçantë dhe veçantia nisë që nga emri: Luiza. Tingëllon kaq bukur, siç tingëllon edhe zëri i saj, që pritet të jehojë kudo. Luiza Hasani është nga Prizreni dhe ka nisur të këndoj që në vegjëli. Zëri i bukur, gjallëria dhe një varg elementësh të tjerë, bënë që ajo ti bind prindërit se është për muzikë dhe se arti bashkëjeton e po rritet me të. Quhet Luiza Hasani dhe është pretendente e fuqishme për të qenë ylli i ardhshëm i muzikës shqipta...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ermedina Rama

Fatjona Kuçi

Ariana

Eronida

Valza Zhegrova

Irena Metalla

Dafina Buzhala

Klea Balukja

Arsinda

Laura Radi


Tags: Luiza Hasani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019