A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Luiza & Lindon - Sikur Yje


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/08/2019

2019-08-14T17:03:42

Më Shumë Nga

Lindon Berisha

Muzika & Produksioni:

Cricket

Teksti:

Lindon Berisha

Video Produksioni:

Imagine FilmsNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Sikur Yje" kënduar nga Luiza & Lindon.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Sikur Yje".
Videoklipi nga Luiza & Lindon i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019