Luiza Reka
Luiza Reka

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Luiza Reka është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 8 Korrik 2022, Luiza Reka publikon videoklipin "Ta Kam Fale Synin E Shkrume". Muzika e këngës u punua nga Fran Kodra, teksti u shkrua nga Gjovalin Dushaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Luan Dagistani. Videoklipi u prodhua nga kompania Domi Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 1