A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Luka Qarri - Të Dua Me Të Vertet


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/09/2019

2019-09-09T18:00:06

Muzika:

Vani Rushiti

Teksti:

Vojsava Alia

Video Produksioni:

Four Infinit Production"Të Dua Me Të Vertet" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Luka Qarri.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Luka Qarri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019