Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luki - Jam Djal Hastret Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2xStrofa1.Nuk e di qka me ba
A met marr a mos met marr
Un per veti kam ra n'hall n'ty belaja don mem zan

2x.Ref:Jam djal un hastret
Per mu kush sun fol keq
Jam djal djal I ri
Por ne ty kam ra n'dashni

2xStrofa2.jam ni djal djal beqar
Por dashnia n'ty mka zan
Jam ni djal djal I ri
Por ne ty kam ra n'dashni

2x.Ref:Jam djal un hastret
Per mu kush sun fol keq
Jam djal djal I ri
Por ne ty kam ra n'dashni

Na na kur dojna ferizaj knojna
Na na kur vina me shoqni po rrina
Na na kur dojna ferizaj knojna
Na na kur vina me shoqni po pina
Luki
Publikimi: 15/12/2021


Luki - Jam Djal Hastret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Djal Hastret".
3. Video është e këngës "Jam Djal Hastret", por nuk këndohet nga Luki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luki:


Komente 0