Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luki - Bilbili I Dashurisë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


X2
O bilbil i Dashuris kengen pse e ndalee
A e harrove diten zemren kur ma fale

Ku me ike shpejt si era
Ku mu trete dashuri
X2
Se pa ty moj as pranvera jo nuk paska lumturi
X2
Se harroj une ate kange pasha kta dy sy
Zemren kur ma fale e imja Dashuri

Ku me ike shpejt si era
Ku mu trete dashuri
X2
Se pa ty moj as pranvera jo nuk paska lumturi
Cover: Aziz Murati - O Bilbil I Dashurisë
Luki
Publikimi: 13/11/2023
Orkestrimi: Agon Neziri
Solo: Amir Abazi


Luki - Bilbili I Dashurisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bilbili I Dashurisë".
3. Video është e këngës "Bilbili I Dashurisë", por nuk këndohet nga Luki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luki:


Komente 0