Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lul Vushtria
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Lul Vushtria është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 16 Qershor 2017, Bajram Gigolli & Lul Vushtria publikojnë videoklipin "Zjarr Sonte".

Më datë 7 Gusht 2020, Bajram Gigolli & Lul Vushtria publikojnë videoklipin "Prej Gurbeti".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist