Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lule Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  160
  • Vendlindja:
  • Mushtish (Prizren) 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lule Mustafa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Motra më e vogël nga 8 motrat Mustafa. Këndon edhe muzikë popullore, por i pëlqen edhe të jetë "gangstere", padyshim automjeti apo mund të themi edhe gjëja më e preferuar e saj është motoqikleta. Ka një stil interesantë gjitashtu. Në vitin 2011, Lule Mustafa publikon albumin "Kenge Dasmash". Më datë 16 Maj 2014, Lule Mustafa publikon videoklipin "Mir Se Erdhe Vuajtje". Më datë 11 Prill 2015, Lule Mustafa publikon videoklipin "Mallkimi Im...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

4 🔥Kenge Dasmash (2011)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Flaka Krelani

Dorina Xerxa

Qendresa Batllava

Malda Susuri

Merita Gashi

Anduena Tahiri

Fjolla Gashi

Viona Shabani

Blinera Krasniqi

Arbëresha Hajdari

Tags: Lule Mustafa


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet