A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Lule Mustafa - Nuk Po Te Mar Vesh


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/04/2009

2009-04-10T11:09:02

Buzët e tua i shijon dikush tjeter,
e un mendova se më doje më tepër,stë erdhi keq që të gjitha ti mi more e përsëri thua se un jam fajtore.
Pse kët zemë ma vret nuk po të mar vesh me tjetren i mir e me mua i keq,
pse nuk me tregon qka kerkon me shum a nuk te mjaftojn ato qe ti jap une.
Puthjet e tua ishin shkaktare qe zemren time e dogje dhe e vrave,
po e mallkoj diten qe un ty te njoha tash e kuptova se sa shum un gabova.
Pse ket zemer ma vret nuk po te mar vesh me tjetren i mir e me mua i keq ,
pse nuk me tregon qka kerkon me shum a nuk te mjaftojn ato qe ti jap une.
Ref


Lyrics submited by Elma
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019