Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lule Mustafa - Kur E Percolla Ylberin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  25

Kur e percolla ylberin
Ktheva hyra n’ode
Kur ia pash manxerren varun
Ia lava me lot

REF
Mos e laj me lot oj zano
Mos e laj me lot
Se shkoi viti par oj zano
Porsi dita sot (2x)

II
Shkuan muaj shkuan vite
Zemra mu dogj flak'
S’na lan' hallet s’na lan' dertet
Me jetue bashk

REF
O ylberi dades o
A thu m’ke harru
Ditet e gurbetit ylber
Qofshin te mallkum (2x)

III
Mora harce dola ne bahce
Corapet mej thur
Prej merzis' permbi corape
Plasa tuj lotu

REF
O ylberi dades o
Athu m’ke harru
Ditet e gurbetit ylber
Qofshin te mallkum (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Lule Mustafa - Kur E Percolla Ylberin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur E Percolla Ylberin".
3. Video është e këngës "Kur E Percolla Ylberin", por nuk këndohet nga Lule Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lule Mustafa:


Komente 1