A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lule Mustafa - Gjemile


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/11/2011

2011-11-11T19:57:31

Song from the album:

"Kenge Dasmash"


e pyt nana djalin e vet
cka don ti cka don ti
e pyt nana djalin e vet
cka don ti cka don ti

un e du moj nana ime gjemilen
un e du moj nana ime gjemilen

gjemilja o bir imi osht per te na
gjemilja o bir imi osht per te na

se na jena shpi ne zo gjemile
se na jena shpi ne zo gjemile

oj gjemilen eh gjemilee
gjemile eh gjemile
gjemile gjemile eh gjemile
gjemile gjemile eh gjemile

gjemilja or biri im sesh per te na
sesht per te naa
gjemilja or biri im sesh per te na
sesht per te naa

se na jena fukara oj gjemile
eh gjemilee
se na jena fukara oj gjemile
eh gjemilee
gjemile gjemile eh gjemile
gjemile gjemile eh gjemile


Lyrics submited by Berlindaist1
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019