Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Lule Mustafa, Dr Alban & Mr Kuki - Triball Trio  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T15:46:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Triball Trio" kënduar nga Lule Mustafa, Dr Alban & Mr Kuki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lule Mustafa, Dr Alban & Mr Kuki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lule Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet