Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lule Mustafa - Deren Mos Ma Mbyll Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

A ka mundsi me t’thon sa shum te du
A ka mundsi me dit qka ndjen per mu
Deren mos ma mbyl jo shpresat mos mi fik
Te lutem te lutem mos me ik
Deren mos ma mbyll jo lotet mos mi fshi
Pse dashnin sma kthen ti me dashni

Reff
A ka ma keq se met dasht e mos met pas
Ndarjes mos mi gjet ilac
Jo nuk ka ma keq jo nuk ka
Se meu dasht se meu dasht e me u nda

Sa vlej per ty me thuj sa vlej per ty
Mem rrejt nersy ma mir mem rrejt nersy
Deren mos ma mbyll jo shpresat mos mi fik
Te lutem te lutem mos me ik
Deren mos ma mbyll jo lotet mos mi fshi
Pse dashnin sma kthen ti me dashni

Reff
A ka ma keq se met dasht e mos met pas
Ndarjes mos mi gjet ilacJo nuk ka ma keq jo nuk ka
Se meu dasht se meu dashtt
E me u nda...


Ky tekst u dërgua nga @canithaqiofficial


Nuk kemi video për këtë këngë.
Lule Mustafa - Deren Mos Ma Mbyll
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deren Mos Ma Mbyll".
3. Video është e këngës "Deren Mos Ma Mbyll", por nuk këndohet nga Lule Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lule Mustafa:


Komente 0