Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lule Mustafa - Jarani Jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jarani Jem".
3. Video është e këngës "Jarani Jem", por nuk këndohet nga Lule Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lule Mustafa - Jarani Jem  (Feat. Albrim Llapqeva)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Albrim Llapqeva

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Albrim Llapqeva

12/02/2020

2020-02-12T17:00:14+00:00Qe sa se kam pa, nuk e kam pa
O Nuk kam lot,as me kja
Qe sa se kam ni, Nuk e kam ni
O Malli lotin ma ka ngri

[REF.:]
O jaran, jarani jem
A e ke pa O dashnin tem
Nese per mu ju bjen muhabeti
Thuaj zemra ma dashni nuk gjeti
O jaran jarani jem
A e ke pa O dashnin tem
Thuaja thuaja muhabetin per mu
Thuaj se e du, e du e du

Qe sa se kam pa,se kam pa
Ahh pika don mem ra
Qe sa se kam ni o se kam ni
Don mem mbyt kjo dashni

[REF. 2x:]
O jaran, jarani jem
A e ke pa O dashnin tem
Nese per mu ju bjen muhabeti
Thuaj zemra ma dashni nuk gjeti
O jaran jarani jem
A e ke pa O dashnin tem
Thuaja thuaja muhabetin per mu
Thuaj se e du, e du e du


Ky tekst u dërgua nga Beni
Më Shumë Këngë Nga Lule Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet