Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luli Dhe Besi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Luli Dhe Besi është një duo artistësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dito e Yli

Tori E Andi

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Luani Dhe Migjeni

Armel Dhe Emanuel Delaj

Luli E Abiti

Agon Dhe Bujar

Mirvet Dhe Ramize

Big Sell & Cannabis

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Tags: Luli Dhe Besi, Luli & Besi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet