Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luli - E Ndrojtur Mos Rri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Si melodi dhimbja me vjen kani her nje lamtumir nga nje buzeqeshje kerkon dhe genjen dhe per largolet sot zemra ne gjoks i thot shko betuar jam ne ket tok dhe per tej nuk vdes pa ty por edhe tjeter tregon se te pres dhimbjen per ty jetoj te dua sa boten shoh

(ref)

E ndrojtur mos me rri boll fole fol tani verteten mos me fshi cdo zemer ka kufi s'dua asgje pa ty digjem kur ike ti si shiu token e mbyt mbytem pa ty

betuar jem ne ket tok edhe me tej nuk vdes pa ty por edhe tjeter tregon se te pres dhimbjen per ty jetoj te dua sa boten shoh

(ref)

E ndrojtur mos me rri mjaft fole fol tani verteten mos e fshi cdo zemer ka kufi s'dua asgje pa ty digjem kur ike ti si shiu token e mbyt mbytem pa ty mbytem pa ty

E ndrojtur mos me rri mjaft fole fol tani verteten mos e fshi cdo zemer ka kufi s'dua asgje pa ty digjem kur ike ti si shiu token mbyt mbytem pa tyy


Ky tekst u dërgua nga Suada

Luli - E Ndrojtur Mos Rri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ndrojtur Mos Rri".
3. Video është e këngës "E Ndrojtur Mos Rri", por nuk këndohet nga Luli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luli (Lulzim Sadiku):


Komente 0