Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Krasniqi - Thrret Presheva Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Thrret Presheva moj Kosove
shume durova ma sduroj

Thuj Evropes borxh na ka
krejt shqiptart o bashk me i ba 2x

Ne Preshev e n´Bujanovc
ne Medvegje e ne Terrnoc
nga Prishtina Shkup Tirane
Shqiptar jemi kem nje nane 2x

Moj Kosove qka je tu ba
le Presheven ti ner Shka

Nen Shqipri ti qka po pret
Shkau djemt o po ti vret 2x

Ne Preshev e n´Bujanovc
ne Medvegje e ne Terrnoc
nga Prishtina Shkup Tirane
Shqiptar jemi kem nje nane 2x

T´fala i baj o Shqiperise nane
krejt shqiptarve ane e mban

Ta ngrim zerin gjith me rend
ne Kosove e ne gjdo vend 2x

Ne Preshev e n´Bujanovc
ne Medvegje e ne Terrnoc
nga Prishtina Shkup Tirane
Shqiptar jemi kem nje nane 2x


Ky tekst u dërgua nga ArjetaLuljeta Krasniqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/09/2013


Luljeta Krasniqi - Thrret Presheva
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thrret Presheva".
3. Video është e këngës "Thrret Presheva", por nuk këndohet nga Luljeta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Krasniqi:


Komente 0