Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Krasniqi - Zjarr Dhe Acar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Shum ma mir mo mos mu pa na dy
Çdo bised e jonja po mbaron me shamje

Une nuk di me qka me bo, me zorr se shty
Para aktit kry, na prune para ndarmjes

Shum ma mir na bashk mos me nejt
Se ne sy mem rrejt
Ne dashuri e kam humb besimin

Krejt, ne jeten time
Ty te pata krejt
Sa veshtire pe perballoj mbarimin

E shkrij si pllumbin ne zjarr,
E fshij ket emer
As njeher ne jet me mos ta kujtoj
E ngrij ne atar, e ngrij ket zemer
Askend asnjeher me mos ta dashuroj

E shkrij si pllumbin ne zjarr,
E fshij ket emer
As njeher ne jet me mos ta kujtoj
E ngrij ne atar, e ngrij ket zemer
Askend asnjeher me mos ta dashuroj

Tjeter nuk dua
Masi ti sje me mua

Tjeter nuk dua
Masi ti sje me mua

E shkrij si pllumbin ne zjarr,
E fshij ket emer
As njeher ne jet me mos ta kujtoj
E ngrij ne atar, e ngrij ket zemer
Askend asnjeher me mos ta dashuroj

Tjeter nuk dua
Masi ti sje me mua

Tjeter buk dua
Masi ti sje me mua


Ky tekst u dërgua nga DadushLuljeta Krasniqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/07/2014


Luljeta Krasniqi - Zjarr Dhe Acar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarr Dhe Acar".
3. Video është e këngës "Zjarr Dhe Acar", por nuk këndohet nga Luljeta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Krasniqi:


Komente 0