Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Krasniqi - Mos Premto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sonte shpirti me dehet
sikur sonte jo skam qen kurr
zemra si got me thehet
lotet me rrjedhin si nje lum

ket nat prejse ti shkove
ma ke ba ket zemer guuur
mbeso ne ven teje t'isha aaaa
sdot largohesha un kuurr

tash me paske vendos
prej meje larg te jetosh
mos premto se do te vish
nuk besoj ket gje dua ta dish

Shkove frymen ma ndaleeeee johhh nuk
munda te ndaloj ku mbet dashnie
e madheeee ahhh po krejt kjo ishte lojë
tash me paske vendos prej meje larg te jetosh

mos premto se do të vish nuk besoj
ket gjë dua ta diiish tash me paske vendos
prej meje larg te jetosh mos premto se do te vish
nuk besoj ket gje dua ta dish


Ky tekst u dërgua nga AlbesaLuljeta Krasniqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/04/2015


Luljeta Krasniqi - Mos Premto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Premto".
3. Video është e këngës "Mos Premto", por nuk këndohet nga Luljeta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Krasniqi:


Komente 0