Më mbaj mend (për 1 muaj)


Luljeta Kuraja - Dielli

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dielli".
3. Video është e këngës "Dielli", por nuk këndohet nga Luljeta Kuraja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Luljeta Kuraja - Dielli  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/11/2009

2009-11-06T23:29:13+00:00Ti me thua nuk eshte vone,
cdo gje tenden ti ma dhuron,
une nguroje edhe pse s'e di,
a eshte vertete kjo kohe per dashuri,
Ne jeten time perplot hare,
nuk e di vend a ke..

Dielli qe praron,
te gjitha enderrat mua m'i gjalleron,
dhe era lehte qe fryn,
drejt teje me shtyn..
Dielli qe praron,
te gjitha enderrat mua m'i gjalleron,
dhe hena me kupton,
sa e lumtura jam..

Prap me thua nuk eshte vone,
cdo gje tenden ti ma dhuron,
por zemra ime eshte n'gjithesi,
ende s'kam une kohe per dashuri,
Ne zemren time perplot hare,
nuk e di vend a ke...

Dielli qe praron,
te gjitha enderrat mua m'i gjalleron,
dhe era lehte qe fryn,
drejt teje me shtyn..
Dielli qe praron,
te gjitha enderrat mua m'i gjalleron,
dhe hena me kupton,
sa e lumtur jam...


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Kuraja:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet