A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luljeta Përbasha

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Luljeta Përbasha is a singer of Easy Listening music. Në Dhjetor 1977, Luljeta Përbasha merr pjesë në Festivali i 16-të në RTSH me këngën "Qendrojme Si Malet". Në Dhjetor 1980, Luljeta Përbasha merr pjesë në Festivali i 19-të në RTSH me këngën "Do Vij Patjetër". Më datë 21 Shkurt 2013, Luljeta Përbasha & Anton Gjoka publikojnë videoklipin "Lërmi Plagët Nënë Të Më Therin"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Jona Bodinaku

Lejla Tutaj

Merita Bozo

Nazmie Kasmi

Teuta Pango Zhapa

Mjaftoni Bejko

Anila Doko

Vjollca Gerxhaliu

Melita Shehu

Edlira Topallaj


Tags: Luljeta Përbasha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019