Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Luljeta Përbasha - Qendrojme Si Malet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Festivali i 16-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1977

1977-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qendrojme Si Malet" kënduar nga Luljeta Përbasha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Luljeta Përbasha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet