Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Luljeta Përbasha - Do Të Vij Patjetër  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Festivali I 19-Të Në Rtsh

Komente

Asnjë Koment

25/12/1980

1980-12-24T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Të Vij Patjetër" kënduar nga Luljeta Përbasha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Luljeta Përbasha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet