Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Shala - Mos Ma Prish Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35

Ta Loj Syrin Pa Dal Fjala
Ngadal Tu Afrova
Sonte Zemren Ty Ta Fala
Ne Ty U Dashurova
Dy Lulëkuqe Ne Pranver
Këpute Njonen Merri Erë
Dashuria E Vertet
Sa Shyhret Sa Shyhret

REF.2
Nuk Ta Prishi Mos Ma Prish Luj Me Muaaa
Ma Ke Vjedh Zemren Paprit Shum Te Duaaa

Ta Luj Doren Me Unaza U Kall Atmosfera
Mos Gabo Me Kqyr Okolla Ato Vajzat Tjera
Dy Lulëkuqe Ne Pranver Kpute Njonen Merri Ere
Dashuria e vertet sa shyhret sa shyhret

Ref.2
Nuk Ta Prishi Mos Ma Prish Luj Me Muaaa
Ma Ke Vjedh Zemren Paprit Shum Te Duaaa

2 HER.Ah Dashni Qka Ishe Kon Kurr Rahat Mos Me Na Lon Dikush Qesh E Dikush Qan Kur Don Zemra Ski Qka Bon


Ky tekst u dërgua nga hasanLuljeta Shala
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/11/2013
Video Produksioni: MAX Production


Luljeta Shala - Mos Ma Prish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ma Prish".
3. Video është e këngës "Mos Ma Prish", por nuk këndohet nga Luljeta Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Shala:


Komente 3