Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Shala - Lule T'kuqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

KJO PRANVERA KA CEL LULE T'KUQE OEO
MA JEP BESEN QE DO VISH PER NUSE OO 2X

SILL BILBILI NOJ CIK LUJ ME FEMER OEO
MA JEP BESE KE ME DASHT ME ZEMER OOOO 2X

NERQAFO MOJ CIK NE CARHIJE OEO
MA JEP BESE SE DO TË KEM DASHNIE OO 2X

SHUM LULE O NA PASKAN LULUEE OEO
MA JEP BESE KE ME DASHT VEC MUEE OO 2×

KUR TA NISIM DASMËN ZEMREN TI BASHKOJNA
QYSH E KE DHON BESEN JETEN DO TA COJNA 2X


Luljeta Shala - Lule T'kuqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule T'kuqe".
3. Video është e këngës "Lule T'kuqe", por nuk këndohet nga Luljeta Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Shala:


Komente 0