Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Shala - Jasha Bojna Me Shuplake Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

(Refreni)

Jasha bojna me shuplakë
Na mer vallja tymë e flakë
Kena pare kena lekë
Hajde zemër luj qyqek

I (2x)
Kush i dhën shyhret konakut
Kush i del kësaj valle hakut
Vec syzeza nuk ka tjetër
Kjo e tinë rrendin e vjetër

(Refreni x2)

Jasha bojna me shuplakë
Na mer vallja tymë e flakë
Kena pare kena lekë
Hajde zemër luj qyqek

II (2x)
Zemër anen ti naj more
Vallja mirë shkoj kapë per dorë
Disponim cdo kujt i shtove
Djemt e rri krejt i tranove

(Refreni x2)

Jasha bojna me shuplakë
Na mer vallja tymë e flakë
Kena pare kena lekë
Hajde zemër luj qyqek

...

(Refreni x2)

Jasha bojna me shuplakë
Na mer vallja tymë e flakë
Kena pare kena lekë
Hajde zemër luj qyqek


Ky tekst u dërgua nga Nerashtalia

Luljeta Shala - Jasha Bojna Me Shuplake
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jasha Bojna Me Shuplake".
3. Video është e këngës "Jasha Bojna Me Shuplake", por nuk këndohet nga Luljeta Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Shala:


Komente 0