Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Luljeta Shala - Ani, Ani  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/07/2018

2018-07-06T12:46:16+00:00

Këngë e albumit:

"Emër E Mbiemër"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani, Ani" kënduar nga Luljeta Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Luljeta Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Smail Puraj - Ani, Ani

TE KAM DASHT 100% JO NUK KA DYSHIM
ME NI LAMTUMIRE NUK MUNDEM
ME TE FSHI NGA SHPIRTI IM

NUK KAM QEN PERFEKT E DI
POR NUK KE QEN AS TI

NJEJT GABIME KEM BA
GABIMET TUA SJE TUJ PA

REF:

ANI ANI ANI PO SHKON ANI ANI PO SHKON
PERMAS NUK PO SHIQON
ANI ANI ANI PO SHKON ANI ANI PO SHKON
KI MEM LYP KUR T´BHET VON

AFERA ME TJER FRAJERA PER HUNE KA MET DAL
EDHE NI HER SYT ME MI PA MALLI KA MET MARR

NUK KAM QEN PERFEKT E DI
POR NUK KE QEN AS TI

NJEJT GABIME KEM BA
GABIMET TUA SJE TUJ PA

REF:

ANI ANI ANI PO SHKON ANI ANI PO SHKON
PERMAS NUK PO SHIQON
ANI ANI ANI PO SHKON ANI ANI PO SHKON
KI MEM LYP KUR T´BHET VON

Sinan Hoxha - Ani, Ani

Ani ani , ani ani
let`s go, let`s go ....
Ani , Ani , Ani
Ti po me djeg Xhani
Zemeres qa mi bone ti
Per ty flak e kalli
krejt boten e ndali
Te dua TE duaaa Ty .*2*

Je ma e Mira e Shoqeve
Por se din Sa xhan me keee
Tregomaa ti dashurinnn
Ti do mbetesh Shpirti im *2*

Ani , Ani , Ani
Ti po me djeg Xhani
Zemeres qa mi bone ti
Per ty flak e kalli
krejt boten e ndali
Te dua TE duaaa Ty *2*

Te kam thene ty shpirti imm
Un te duaa ma mbarim
je e embel si llokummm
Te dua Te duaa unnnn *2*

Ani , Ani , Ani
Ti po me djeg Xhani
Zemeres qa mi bone ti
Per ty flak e kalli
krejt boten e ndali
Te dua TE duaaa Ty *2*

ani ani , Ani ani
ani ani , Te dua , Te dua tyy
Ani , Ani , Ani
Ti po me djeg Xhani
Zemeres qa mi bone ti
Per ty flak e kalli
krejt boten e ndali
Te dua TE duaaa Ty *2.

Drenusha Latifi - Ani, Ani

Nuk mjafton nje fjal e mir
tma rrembesh ket djal me lot
ntrrupin tim nuk gjenen thik
kurr ni plag ti sma ke dhan
shoqja ime spat nevoj
po me dhem thika pas shpinee
nga tii kurr nuk dita rojj
me mashtrove mikja ime

Ani ani veq vazhdoni
se fajtore jam veq un
ani ani pom trrathtoni
ju dy falemderit shum

Ani anii veq vazhdonii
se fajtore jam veq unn
ani ani pom trrathtoni
ju dy falemderit shum

Nuk mjafton nje fjal e mir
tma rrembesh ket djal me lot
ntrrupin tim nuk gjenen thik
kur ni plag sma ke dhan
shoqja ime spat nevoj
po me jep thika pas shpinee
nga figur sdi tharroj
me mashtrrove mikja ime

Ref.
Ani ani veq vazhdoni
se fajtore jam veq un
ani ani pom trrathtoni
ju dy falemderit shum

Ani anii veq vazhdonii
se fajtore jam veq unn
ani ani pom trrathtoni
ju dy falemderit shum
Ref.
Ani anii veq vazhdonii
se fajtore jam veq unn
ani ani pom trrathtoni
ju dy falemderit shum

Ani anii veq vazhdonii
se fajtore jam veq unn
ani ani pom trrathtoni
ju dy falemderit shum

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Luljeta Shala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet