Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Shala - Na Mer Nusja Temena Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde qika bajm sevda na ban nusja temena
temena qysh asht adet krejt me kajde marifet
shpi e madhe e me zemer gjane
temenan banja vjehrres tane
mos prito plotsoja deshiren
t'ka livdue per nuse mat miren
t'ka livdue per nuse mat miren

Hajde qika bajm sevda na ban nusja temena
temena qysh asht adet krejt me kajde marifet
2x

Neren tane i nderon konaku
sju shkon posht mundi e as haku
pun te mira met mira i kthejna
qka t'lyp nusja me njeher ja blejna
qka t'lyp nusja me njeher ja blejna

Hajde qika bajm sevda na ban nusja temena
temena qysh asht adet krejt me kajde marifet
2x
Luljeta Shala
Publikimi: 06/12/2019
Muzika: Emin Aliu
Teksti: Sami Aliu


Luljeta Shala - Na Mer Nusja Temena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Mer Nusja Temena".
3. Video është e këngës "Na Mer Nusja Temena", por nuk këndohet nga Luljeta Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Shala:


Komente 0