Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Shala - 100 Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

TASH UN E KUPTOVA ME SY JAM TU
E PA LODHET ZEMERA JOTE ME DASHT
VETEM NJA. TASH UN E KUPTOVA ME SY
JAM TU E PA LODHET ZEMRA JOTE ME DASHT
VETEM NJA

REF.
NJQIND ZEMRA MEI PAS NE JET SIKUR
TEMEM SKE ME GJET. PA FAT ZOTI MOS
NA LANT PRAP MA I MIRI KA MEM DASHT.
NJQIND ZEMRA MEI PAS NE JET SI KUR
TEMEN SKE ME GJET. PA FAT ZOTI MOS NA
LANT PRAP MA I MIRI KA MEM DASHT

TI SDIN ME KUPTUE SDIN ME RUJT
DASHNIN UNE KREJT TI FALA POR JO
DHE TRADHTIN. TI SDIN ME KUPTUE
SDIN ME RUJT DASHNIN UNE KREJT TI
FALA POR JO DHE TRADHTIN

REF.
NJQIND ZEMRA MEI PAS NE JET SIKUR
TEMEM SKE ME GJET. PA FAT ZOTI MOS NA
LANT PRAP MA I MIRI KA MEM DASHT.
NJQIND ZEMRA MEI PAS NE JET SI KUR
TEMEN SKE ME GJET. PA FAT ZOTI MOS NA
LANT PRAP MA I MIRI KA MEM DASHT

NJQIND ZEMRA MEI PAS NE JET SIKUR
TEMEN SKE ME GJET. PA FAT ZOTI MOS NA
LANT PRAP MA I MIRI KA MEM DASHT.
NJQIND ZEMRA MEI PAS NE JET SI KUR
TEMEN SKE ME GJET. PA FAT ZOTI MOS
NA LANT PRAP MA I MIRI KA MEM DASHT


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaLuljeta Shala
Publikimi: 22/05/2020
Muzika: Xheni Meçe
Teksti: Sami Aliu
Video Produksioni: Vizion Media
Studio: Xheni
Ork: Xheni & Sabri
Violin: Mentor Sulejmani
Directed: Shqipdon Rexhepi
Director Ass.: Lum Salihu
Dop: Arianit Sopa
Focus Puller: Dijart Dyla
Editing: Arianit Sopa
Organizer: Lum SalihuLuljeta Shala - 100 Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100 Zemra".
3. Video është e këngës "100 Zemra", por nuk këndohet nga Luljeta Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Shala:


Komente 0