Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Shala - Gurbeti Hise M’Ra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Erdh behari nvenin ton
Lulja po lulzon
Un po nisem per Gurbet
Oj e dashmja Nanë
Kur do dalish mem percjell
Te lutem mos qaj
Se merzija para syve
Spom hiqet kollaj

Qka me ba nane, Qka me ba
Ky gurbeti hise mra
Fajle ty ka met kerku
Sa her nzemer je lendu 2x

E di Nanë qe se ki leht
Jam evladi joti
Sa her ti qe je merzit
Ti ka la syt loti
Fund gurbeti nan i rran
Vet un e provova
Veq per park u nisa
E krejt u harrova

Qka me ba nane, Qka me ba
Ky gurbeti hise mra
Fajle ty ka met kerku
Sa her nzemer je lendu 2x


Ky tekst u dërgua nga Anonym nga ZvicraLuljeta Shala
Publikimi: 15/01/2021
Muzika: Emin Aliu
Teksti: Sami Aliu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: MProduction
Studio: Ardian Kastrati
Hair & Make Up: Detjona QoqajLuljeta Shala - Gurbeti Hise M’Ra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti Hise M’Ra".
3. Video është e këngës "Gurbeti Hise M’Ra", por nuk këndohet nga Luljeta Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Shala:


Komente 0