Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lule Merkulaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  61
  • Emri i Vërtetë:
  • Lulka Merkulaj
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
BIOGRAFIA: Lule Merkulaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 14 Tetor 2008, Lule Merkulaj publikon videoklipin "Te Prita". Më datë 19 Shkurt 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Dora Gaboi". Më datë 14 Prill 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Beqarise". Më datë 14 Korrik 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Gabimi I Bukur". Më datë 30 Korrik 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Hajde Hajde". Më datë 14 Gusht 2013, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Xhelozi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentXhelozia (2013)

★★★★★

Merre Zemren

★★★☆☆

Moj Lulije

★★★☆☆

Dashuria

★★★☆☆

Sonte

★★★★★

Numri Im

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lulka Merkulaj, Lule Merkulaj, Mirimanga, Grupi Mirimanga

Komente 0