Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lulzim Kalaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
 • Vendlindja:
 • Lezhë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 49 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Lulzim Kalaj është një shkrimtar. Shkollën tetëvjeçare e mbaroi në Tale Lezhë në vitin 1984. Vazhdoi dhe mbaroi Shkollën e Mesme Bujqësore në vitet 1984-1988. Ka vazhduar dhe mbaruar studimet e larta në Akademinë Ushtarake të Forcave Tokësore "Skenderbej" Tiranë, Dega Artileri Bregdetare në vitet 1988-1992. Ka punuar Oficer në Rregjimentin Bregdetar Lezhë 1992-1994. Në vitin 1998-1999 ka punuar mësues matematike në Tale Lezhë. Nga viti 1999-2012 emigrant ekonomik në shtetin He...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Agron Tufa

Ilir Koro

Sajmir Hide

Shkëlqim Ziraj

Islam Idrizi

Fehmi Pireva

Arben Kurteshi

Josif Gegprifti

Romario Xhaferri

Orhan Dauti

Tags: Lulzim Kalaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet