Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lum Abeja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Lum Abeja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Shtator 2021, Lum Abeja publikon videoklipin "Fake". Teksti i këngës u shkrua nga Lum Abeja....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lum Abeja

Komente 0