Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lumbardh Zuka - Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Lumbardh Zuka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lumbardh Zuka - Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

05/02/2013

2013-02-05T07:45:55+00:00Nje arsye po e kerkoj pse u ndam nuk e kuptoj
Si u tret kjo dashuri pse me ike e dashur ti
Koha ec nuk ndalon edhe pse tyy oo nuk takon
Me mua je gjithmon ja e imja qe me trazon

Ne c'do enderr je me mua sa me ben qe ne u shuam
S'di si do vazhdoj pa ty forca e shpirtit tim je ti
Frymezimi mbetesh ti ftyra jote e bukur mla ne vetmi
Do vazhdoj me dhimbje per ty sa te doja vetem un e dii

Dritat fiken c'do gje pushon vetem un i zgjuar jam
Si c'do her edhe ket nat e mallkoj veten se jam pa fat
Koha ec e nuk ndalon edhe pse ty oo nuk takon
Me mua je gjithmon ja e imja qe me trazon

N c'do enderr je me mua sa me ben qe ne u shuam
S'di si do vazhdoj pa ty forca e shpirtit tim je ti
Frymezimi mbetesh lir ftyra jote e bukur nga nave tmi
Do vazhdoj me dhimbje per ty sa te doja vetem un e dii

Ne c'do enderr je me mua sa me ben qe ne u shuam
S'di si do vazhdoj pa ty forca e shpirtit tim je ti
Frymezimi mbetesh lir ftyra jote e bukur nga nave tmi
Do vazhdoj me dhimbje per ty sa te doja vetm un e dii....


Ky tekst u dërgua nga Alt\'iinaa Rexhepi
Më Shumë Këngë Nga Lumbardh Zuka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet