Më mbaj mend (për 1 muaj)


Premierë: Lumi B Vjen Me “Hi Lumi”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7
[16-07-2015]
Reperi i njohur Lumi B sapo ka lansuar në treg videoprojektin e tij më të ri muzikor të titulluar "Hi Lumi".

Muzika është realizuar nga Big Bang Beats, e ndërsa tekstin e ka shkruar Lumi B, inçzimi dhe detajet e tjera të këngës janë realizuar në studion RED BOX.

Videoklipi është punuar nga produksioni kosovar Entermedia dhe është shumë inteesant pasi në një pjesë të tij ai ka përfshirë edhe Rita Orën e cila më herët ka deklaruar se i pelqejnë flitë dhe pitet e Kosovës.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Lumi B - Hi Lumi [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet