Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edhe Lumi Din Me Ta Kallë…


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
[15-08-2015]
Rap grupi i njohur KAOS kanë mbajtur mrëmë një koncert në qytetin e Klinës, ku kanë performuar në diskotekën më të madhe atje, në "Summer Love".

E Lumi B, njëri nga pjestarët e grupit ka filluar të pëlqehet në masë të madhe nga publiku edhe si solo artist, kjo pas lansimit të këngës së tij më të re "Hi Lumi".

E ka qenë pikërisht kjo kënga që ka ndezur publikun mbrëmë. Në një foto të postuar nga grupi në rrjetet e tyre sociale shihen dyshja duke performuar dhe që me të vërtetë e kanë "ndezur" skenën. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet