Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lumi B Djalë “Lazdran”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  6
[23-08-2015]
Reperi i njohur Lumi B i cili shquhet për talentin e tij në muzikë është duke u reklasuar paksa që prej publikimit të këngës së tij “Hi lumi”, këngë kjo e cila u bë hit për një kohë shumë të shkurtë.

Lumi i cili shquhet edhe për videoklipet interesante siç ishte ky i fundit, kohëve të fundit ka filluar që edhe fotografitë ti bëjë interesante.

Ai ka postuar një fotografi me gjuhë jashtë ku duket tamam si një adoleshent i lazdruar. Mos të harrojmë të përmendim se Lumi sikurse edhe shumë këngëtarë të tjerë ka qenë dhe vazhdon të jetë shumë i kërkuar nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet