Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lumi B Publikon Foto Nga Klipi I Ri Me Dafinën


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
[16-11-2015]
Reperi Lumi B dhe këngëtarja Dafina Zeqiri tashmë e disa javë kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre më të ri. Nuk është bërë e ditur ende se për çka bëhet fjalë saktësisht por ka qenë vetë reperi ai i cili përmes një fotoje dhe një mbishkrimi kanë bërë me dije që shumë shpejti do të publikohet edhe kënga më e re.

“#Së shpejti #ShumëShumëShpejt”, ka qenë mbishkrimi i Lumi B së bashku me Dafinën dhe Dj Floë
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet