Më mbaj mend (për 1 muaj)


"Ngrihet” Lumi B


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
[01-02-2016]
Reperi Lumi B ka publikuar sot në rrjetin e tij social në Instagram një foto shumë të çuditshme e cila ka marrë poashtu shumë komente.

Fotoja që ka postuar e shfaq Lumin me mjekrën e tij të cilën e ka lyer me ngjyrë të bardhë dhe duket taman sikur është ngrirë.

Ndaj dhe në mbishkrimin e fotos Lumi ka shkruar me satirë duke cekur se e gjithë kjo i ka ardhur nga i ftofti.

"U sa ftoft", u sa ftoft" ishin fjalët e Lumit
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet