Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lumi B Prezanton Familjen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5
[20-04-2016]
Reperi i njohur nga Kosova, Lumi B, i cili është shumë aktiv në sferën muzikore, ka postuar një fotografi në rrjetin e tij social Instagram ku ka treguar se familja është mbi të gjitha.
Në selfien e postuar janë Lumi me bashkëshorten dhe djalin e tij të vogël simpatik dhe ka mbishkrimin në gjuhën angleze "familja mbi të gjitha". Nuk është hera e parë që Lumi B e shfaqë familjen.
 (Express)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet