A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Lumi B
  • Talkin The Hardest (Remake)

Live Video

Video Link

Lumi B - Talkin The Hardest (Remake)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2012

2012-07-19T16:59:21

Këngë e albumit:

"X"


Jo une kurr s jepi gjak se kejt bohen repera
Na n bine me mic(mikrofon) e ty s t lojn me hi te dera
Ata qe na shajn na majn n dhome n postera
Shkoni kejt n Kar se jeni Fake KEQERA
Publiku te Kaos-at ma shume se n PROTESTA
Jena per HIP HOP-in qa o' KOBE per LAKERSAT
Luj qoke me juve deri sa kejt t ju del Njersa
Emnin e kom LUMI veq se kom mbiemnin Vesa (VESA LUMA)
UUU Femnat mi majn syt n Patent
Vikendit i marr Lekt cdo dite e kom Vikend
S'dal neper qytet mu fry me kerr n RENT
Ju shitni si repera po Dokni si BOY BAND

Para se me thon po thom: MFAL QE E THASH
mu kan qky Aurela GAQET
e m dul Greta KOQI-A jasht
Greta KOQI-A
GG Greta KOQI-A jasht
A po vjen veq vet
A me shoqe t Grupit BASHK

JU JENI : Si pantollat e mia
mos mju majt BINI
haaa Rrshitni si me SKIA
se NUK DINI
Mos e luj rolin e MANGUPIT
Edhe sbon me ti shkrujt TeXtet dosti i GRUPIT
BEAT-at mi bon SELLMA
TEXTET mi shkrun KACI
Edhe veti kejt ma mire se ti REPOVATI
PULAT si ti i prej me SHPAT t' KASAPIT
HALIL BUDAKOVA RAP hiqmuni p'i RAKIT !!!!!!!!!!!!


Ky tekst u dërgua nga Mevlan
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019