A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Lumi B - Hi Lumi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  67

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/07/2015

2015-07-16T16:59:18

Muzika:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Teksti:

Lumi B

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015


Hello Ladies,Was ist los
Ich bin Lumi,from KAOS
Ich bin Lumi,Hi LUMI

Msheh tu kesh kur jom nervoz
Un jom Lumi,Make some noise
Un jom Lumi,Hi Lumi,Un jom Lumi

A din me bo fli ti
A din me bo fli
A din me bo fli

A din me bo fli ti
A din me bo fli
A din me bo fli

Ç'do dite mem ngi ti
A din me bo fli
A din me bo fli

Ç'do dite mem ngi ti
A din me bo fli
A din me bo fli

Hini mrena n'shpi tem
Kujt p'ja nin
Partyyy Peopleeeee
Ich hab eine große liebe
Alexandraa

Boyaka,Boya
Ka mem myt gruja
Se spo muj mu nal
Tu i kshyr bëtht e tuja

Boyaka,Boya
Ka mem myt gruja
Se spo muj mu nal
Tu i kshyr bëtht e tuja

A din me bo fli ti
A din me bo fli
A din me bo fli

A din me bo fli ti
A din me bo fli
A din me bo fli

Ç'do dite mem ngi ti
A din me bo fli
A din me bo fli

Ç'do dite mem ngi ti
A din me bo fli
A din me bo fli

Would you like
I like Pite, i Like Fli

Hi Lumi

I like Pite, i Like Fli


Ky tekst u dërgua nga Plaurati   editaks
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019