A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Lumi B & Dafina - Kalon


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  257

Komente nga Fansat

4 🔥🔥

04/08/2018

2018-08-04T19:28:02

Më Shumë Nga

Dafina Zeqiri

Muzika:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative
[DAFINA:]
You got me going, got me going...
O ka vrehet, krejt p'e shohin,
I'm a rider and you know it,
You know it

E-ej, hajt se, hajt se t'kalon,
Koha krejt i shëron,
E-ej, hajt se, hajt se t'kalon,
Hajt se, hajt se t'kalon...

Nuk ke faj që krejt më njohin,
Kur em shohin vijn e m'folin,
Po t'pengon tash,
Ça ndodhi?

A-jaja (ja), jo nuk ka si na,
S'ka si na 2x

Hajt syn ti hajt,
Hajt syn ti hajt,
Hajt syn ti hajt,
Hajt syn ti hajt
Hajt kthemu prap, kthemu prap,
kthemu prap, kthemu prap

You got me going, got me going...
O ka vrehet, krejt p'e shohin,
I'm a rider and you know it,
You know it

E-ej, hajt se, hajt se t'kalon,
Koha krejt i shëron,
E-ej, hajt se, hajt se t'kalon,
Hajt se, hajt se t'kalon

[LUMI B:]
A-jajaja, m'myte ti, A-jajaja, m'myte ti
A-jajaja, m'myte ti, A-jajaja, m'myte ti

M'ke prek n'tela
Kur po thu po rri me tjera
Ki ardh si vera
E tash u mshel dera
They call me Pablo,
Babe, babe, babe mos u lazdro (na,na,na)
O nano, nano
Unë jom kon i pari mos m'harro
Zonin ton p'e nij tu em thirr
Numrin ta kom fshi e kujtimet veç po rrin
Ku ki met se di,
Jena nda unë e ti krejt kishin ni,
Iki, iki, iki yaoo
Menihere eci edhe nuk em priti yaoo
Telefoni busy, busy nuk em thirri mo
Eenie meenie miney moe

[DAFINA:]
Hajt syn ti hajt
Hajt syn ti hajt
Hajt syn ti hajt
Hajt syn ti hajt
Hajt kthemu prap, kthemu prap,
kthemu prap, kthemu prap

You got me going, got me going...
O ka vrehet, krejt p'e shohin,
I'm a rider and you know it,
You know it

E-ej, hajt se, hajt se t'kalon,
Koha krejt i shëron,
E-ej, hajt se, hajt se t'kalon,
Hajt se, hajt se t'kalon

[LUMI B:]
A-jajaja, m'myte ti, A-jajaja, m'myte ti
A-jajaja, m'myte ti, A-jajaja, m'myte ti

[DAFINA:]
A-jajaja, m'myte ti, A-jajaja, m'myte ti
A-jajaja, m'myte ti, A-jajaja, m'myte ti

Krejt, krejt em njohin...


Ky tekst u dërgua nga  diona   Albafi23Kartolina (5)

U krijua nga K 2018-08-23 13:23:57
Kujtimet vec po rrin
2018-08-16 14:45:24
You got me going, got me going...
O ka vrehet, krejt pe shohin,
I'm a rider and you know it,
You know it
U krijua nga Reine 2018-08-16 08:40:09
Nuk ke faj që krejt më njohin,
Kur em shohin, vin e m'folin,
Po t'pengon tash? Cka ndodhi?
2018-08-12 13:21:57
Hajt syn ti hajt!
2018-08-10 13:30:22
Hajt se...
Hajt se t’kalon.
Koha krejt i shëron.

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019