A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Lumi B & Ledri - Kiss Kiss


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  62

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/06/2019

2019-06-25T19:09:44

See Also

Ledri Vula

Lyrics:

Ledri Vula

Lyrics:

Lumi B

Production:

Big Bang (Arbër Gjikolli)


[Lumi B]
Mâ shumë i pelqen, Coca se Cola
Mâ shumë i pelqen, çanta se shkolla
Mafijashat e trash, me shumë t'holla
Zemër derdhe shishen, si me kon e jotja
Paret janë t’miat, bota o e jotja
Shuplaka e jemja, thoba o e jotja
Kështu qe dance dance dance për idiota
Thirrem 50 Cent i çoj Ex nen shota

Ma bon Mister Lovah Lovah, Mister Lovah Lovah uh
Njëherë t'kam taku e kurrë mo nuk t'kom harru
Mister Lovah Lovah, Mister Lovah Lovah uh
Uh sa mirë po twerk-irat, bjerma thoben ta rroki shuplak.

Mos u bo pis
Ama nji kiss kiss, ah ama nji kiss kiss
Mos u bo pis
Ama nje kiss kiss, ah ama nji kiss kiss
Nalt posht bjen sikur thoba jem
Ç'a shkon nalt posht bjen sikur thoba jem
Ç'a shkon nalt posht bjen sikur thoba jem
Mushu men, mushu men
Mushu men, mushu men, mushu men!

[Ledri Vula]
Mâ shumë i pelqen Insta se grami (Uh uh)
Mâ shumë i n'gon shoqet se mamin (Uh uh)
Plot dhurata i vijnë për ditëlindje
Nuk i qet en foto p'i kujt i ka urimet
Si ma pa' rolin e harroj Ex-in
Une ja qova shishen ajâ e shtini dreqin
Si e l'shum kângen ajo e rexhi dance-in
Look at that (AS-)S Class e ka Mercedesin

[: Ledri Vula]
Ma bon Mister Lovah Lovah, Mister Lovah Lovah uh
Njëherë t'kam taku e kurrë mo nuk t'kom harru
Mister Lovah Lovah, Mister Lovah Lovah uh
Uh sa mirë po twerk-irat, bjerma thoben ta rroki shuplak.

Mos u bo pis
Ama nji kiss kiss, ah ama nji kiss kiss
Mos u bo pis
Ama nje kiss kiss, ah ama nji kiss kiss
Nalt posht bjen sikur thoba jem
Ç'a shkon nalt posht bjen sikur thoba jem
Ç'a shkon nalt posht bjen sikur thoba jem
Mushu men, mushu men
Mushu men, mushu men, mushu men!

[Ledri Vula & Lumi B]
Se ti je boombastic (Uh), je ka dokesh fantastic (Prr prr)
Boombastic, je ka dokesh fantastic
Boombastic, je ka dokesh fantastic
Boombastic, je ka dokesh fantastic


Lyrics submited by RREZONIe-Cards (3)

U krijua nga Rina 2019-07-25 19:03:26
Se ti je
Boombastic
Je ka dokesh
Fantastic
U krijua nga Anniii 2019-06-30 01:08:01
Ma shume i pëlqen Coca se Cola
Ma shumë i pëlqen çanta se shkolla
Mafijashat e trash me shumë t'holla
2019-06-27 10:04:34
Si ma pa rolin
E harroi ex-in
Unë ja qova shishen
Ajo e shtini dreqin

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019