Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lumi B & Yll Limani - Pate

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pate".
3. Video është e këngës "Pate", por nuk këndohet nga Lumi B & Yll Limani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lumi B & Yll Limani - Pate  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  51

Teksti:

Lumi B

Teksti:

Yll Limani

Video Produksioni:

Imagine Films

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Yll Limani

14/08/2020

2020-08-14T16:00:11+00:00[Ylli:]
E pate, e pate
N'zemër kën e pate?
Sa ke me mu, n'mene kon e pate
Un s'pata fakte
Ti dojshe më m'hek qafe
Se nuk ëm pate
Zemër, kurr s'ëm pate

[REF.:]
O mi bejbe, o mi bejbe
Zemër a ke? Zemër a ke?
O mi bejbe, o mi bejbe
Zemër a ke? N'zemër kën e ke?

[Lumi:]
Kaniher jom happy
Tani bohna depry
Kur m'bje n'men ti
Si t'harroj ti vjen
Rahat s'ëm len,
mbrapa m'kthen ti
Mbrapa m'kthen ti
Six AM
Kejt qyteti flen
Sa here që pin, t'bij n'men
iPhone X, tu fol me ex n'DM
DMX, ya gonna make me lose my mind
Ti s'je mine, Ti s'je mine
Ya gonna make me lose my head
Kur ëm thirr, kur ëm thirr
Miss buzqeshja, miss tërheqja,
Miss call njona, miss call tjetra
Damn, I miss you
Edhe kur t'shoh imma kiss you

[REF. Ylli:]
Oh mi bejbe, oh mi bejbe
Zemër a ke? Zemër a ke?
Oh mi bejbe, oh mi bejbe
Zemër a ke? N'zemër kën e ke?

[Lumi:]
Imma be real edhe për 1 prill
kom me t'dasht gjith si për valentin
Roli kryesor n'kët film je ti
Edhe ki me kon gjith
Edhe ki me kon gjith
Oops you did it again, again and again
Sikur refren
Oops you did it again, again and again
Edhe shum o ka m'dhem

[Ylli:]
Lumi un për ty
s'pasna pa me sy
Lumi un për ty
s'pasna pa me sy
Mjeri un për mu
se hala hala po t'du
O mi bejbe, o mi bejbe

[REF.:]
Zemër a ke? Zemër a ke?
O mi bejbe, o mi bejbe
Zemër a ke? N'zemër kën e ke?

E pate, pate
N'zemër kën e pate?
Sa ke me mu, n'mene kon e pate
Un s'pata fakte
Ti dojshe më m'hek qafe
Se nuk ëm pate
Zemër asnjiher


Ky tekst u dërgua nga  Kladiola   Albafi23Kartolina (7)

16
11
19
19
34
37
50

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lumi B:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet